ביטוח אחריות מוצר

ביטוח אחריות מוצר

חוק האחריות למוצרים פגומים נחקק על מנת לפצות אדם שרכש מוצר פגום וניזוק בגופו כתוצאה משימוש בו ובעקבותיו התפתח ביטוח אחריות המוצר.

אנשי שיווק ומכירות משווקים מוצרים שונים לקהל צרכנים ומעוניינים כי לקוחותיהם ייהנו מהשימוש במוצר אותו רכשו, כך יוכלו להמליץ עליו הלאה, אך מה קורה במידה והמוצר פגום וגרם נזק למשתמש? זוהי סיטואציה מורכבת שכל משווק / יצרן היה רוצה להימנע ממנה ככל הניתן, האפשרות לפגיעה/ גרימת נזק מהמוצר אותו מכרו, היא מציאותית מאד ולכן יש, רצוי ומומלץ לרכוש פוליסת אחריות מוצר

למי מומלץ לרכוש ביטוח אחריות מוצר?

הפוליסה אינה עוסקת בשאלת איכות המוצר או ברשלנותו של המשווק / היצרן, אלא רק בנזק אם נגרם או לא. במקרה תביעה, נדרש התובע להוכיח רק כי הנזק שנגרם לו נבע כתוצאה מהמוצר עצמו. ולכן פוליסה זו מתאימה בייחוד ליצרנים של מוצרים שונים, כמו גם למשווקים אשר חפצים להגן על עצמם מפני תביעות של לקוחות וצד שלישי.

במקרה והמשווק פועל גם מחוץ לגבולות המדינה, חשוב ביותר להתאים את הפוליסה לגבולות טריטוריאליים ותחומי שיפוט מתאימים ולבקש מהגורם המבטח להרחיב את הפוליסה בעבורו.

מה מכסה ביטוח אחריות מוצר?

פוליסת אחריות מוצר מכסה במקרה וצרכן או גורם שלישי, השתמש במוצר פגום וכתוצאה ממנו נגרמה פגיעה גופנית / נפשית, פגיעה ברכוש, מחלות ואף מוות.

ניתן להרחיב את הפוליסה ולכלול כיסוי להשבת המוצרים, המכסה את עלויות איסוף המוצרים הפגומים מהמשווקים.

רכישת ביטוח אחריות מוצר היא הדרך הטובה ביותר בה יכול העסק לקבל שקט נפשי ומענה מידי במידת הצורך.

כיצד לבחור את ביטוח אחריות המוצר?

לא כל חברות הביטוח מציעות ביטוח אחריות מוצר ולכן חשוב לבחור בגורם מבטח אשר מציע אותה.

בפגישה במשרד רון שירותי ביטוח מדייקים את הצורך הספציפי שלכם ומציעים ביטוח אחריות מוצר, מלא ומקיף. חברת ביטוח מקצועית תעזור לכם בתהליך תוך מתן דגש מיוחד בדיוק לצרכים שלכם

אנו מתמחים בפוליסה על כל ההרחבות הנדרשות בכדי שתכסה אתכם באופן מקסימלי ותעניק לכם שקט נפשי לכל אורך תהליך התביעה ועד לסיומה בקבלת הפיצוי בדרך המהירה והיעילה ביותר.