ביטוח אחריות מקצועית

ביטוח אחריות מקצועית

עורכי דין, רופאים, מעצבי פנים ואדריכלים, קבלנים, יועצי מס, וטרינרים, רואי חשבון, ספרים, קוסמטיקאיות, מתווכי נדל”ן, מטפלים ופסיכולוגים, למעשה כל בעלי המקצועות החופשיים בארץ ובעולם. כל אלו חייבים, במידה ומעניינים לעבוד בשלווה ונחת, לרכוש ביטוח אחריות מקצועית עקב חשיפה יומיומית לתביעות הנובעות מרשלנות, הפרת חובה מקצועית או מחדל שנגרמו ללקוחותיהם ללא כוונה תחילה. מטרתו של ביטוח אחריות מקצועית היא להגן על בעלי המקצועות החופשיים עקב נזק או כשל שנגרם ללקוח במעמד קבלת השירות.

למי מיועדת פוליסת ביטוח אחריות מקצועית ?

הפוליסה מיועדת לכל בעלי המקצועות החופשיים ונותני שירות אחרים.

מה מכסה הפוליסה ?

  • הוצאות משפטיות עבור הגנת המבוטח מפני תביעת צד שלישי בגין רשלנות מקצועית או נזק.
  • כיסוי אובדן כושר עבודה עקב תאונה או מחלה.
  • מקרי ביטוח רטרואקטיביים (כפי שסוכם בין המבוטח לגורם המבטח), ומעניקה ראש נקי, שקט נפשי וכלכלי במידה ונאלץ להתמודד עם תביעות מצד לקוחותיו בגין אחריות מקצועית.

תקפות פוליסת ביטוח אחריות מקצועית תלויה בתביעה המוגשת נגד המבוטח, ועליה לעמוד בתקופת הביטוח המופיעה בפוליסה, והנזק לצד שלישי נגרם במהלך התקופה הרטרואקטיבית המקסימאלית המופיעה בפוליסה.

כיצד בוחרים את סוג הביטוח המתאים?

מומלץ לערוך בדיקה מקדימה בכל הקשור לגורם המבטח אליו אתם רוצים לפנות. יש להגיע עם כל האינפורמציה הרלוונטית בנוגע לעסק/ השירות שלכם על מנת שהגורם המבטח יוכל להפיק עבורכם פוליסה עם כיסוי מתאים ומקסימלי.

לרון- שירותי ביטוח ניסיון רב בתחום ביטוח האחריות המקצועית, אנו מעניקים ייעוץ וליווי לכל בעלי המקצועות החופשיים ובעלי העסקים המעוניינים לרכוש אותו או כל מרכיב ביטוחי אחר. בפגישה אישית במשרדנו, נכיר את אופי העסק שלכם ואתכם, ונבנה את הפוליסה המתאימה ביותר לכם, ולעסק הספציפי שלכם.

רון- שירותי ביטוח שם לנגד עיניו את זכויות מבוטחיו ולכן דואג לייעוץ וליווי אישי לאורך כל תהליך התביעה. אנו עושים את המיטב בכדי להעניק לכם טיפול מהיר ויעיל בתביעתכם ודואגים לסיומה במהירות האפשרית עד לקבלת הפיצוי המגיע לכם, כך שתוכלו לחזור לשגרה בהקדם האפשרי

רון- שירותי ביטוח מתמחה בתחומי ביטוחים רבים כגון: ביטוח רכב, ביטוח בריאות, ביטוח דירה, ביטוח חיים, ביטוח עסקים ועוד.