ביטוח מבני תעשייה

ביטוח מבני תעשייה

מבנה תעשייה הוא מבנה מיוחד, המיועד לייצור ותעשייה של מוצרים שונים מתחומים שונים.

הריח, הרעש והחומרים המזהמים שמשתמשים בהם בתעשיות רבות, מחייבים כי מבנה תעשייה יהיה ממוקם מחוץ לשכונות מגורים ולכן, נמצאים לרוב באזורי תעשייה.

מבנה תעשייה, מעצם היותו מקום בו נפגשים הגורם האנושי מול הגורם המכני (מכונות, ציוד כבד חומרים מסוכנים ועוד) מהווים פוטנציאל נפיץ ושילוב מסוכן לפגיעה בגוף או ברכוש. זהו שילוב המגדיל באופן משמעותי את הסיכוי והסיכון לתאונות עבודה העלולות לפגוע בעובד או לגרום למותו במקרים קשים יותר, כמו גם לפגיעות משמעותיות במבנה עצמו על כל הציוד שבתוכו, שעלולות להיגרם ע”י שריפה, מזג אוויר סוער וכדומה.

במקרים בהם ישנה פגיעה בגוף העובד או במבנה התעשייה, נכנס בעל העסק, למערבולת לא פשוטה של נפיצות עסקית, שכן השבתת הפעילות ו/ או תביעה ביטוחית בגין פגיעה גופנית, יכולות לגרום להפסדים כספיים עצומים שיובילו לפגיעה קשה בשגרת העבודה עד כדי להפסקת הפעילות הכלכלית באופן חלקי, או לצמיתות שעלולה להוביל לפשיטת רגל.

למי מיועד ביטוח מבני תעשייה?

ביטוח מבני תעשייה מיועד עבור:

  • מפעלים לייצור תרופות, ביגוד, מזון, ריהוט מוצרי אלקטרוניקה ועוד
  • סככות.
  • מוסכים.
  • מבני עבודה בתחומי עיסוק שונים

וכל מבנה אחר המשמש לטובת ייצור תעשייתי.

מבני תעשייה שונים מאוד זה מזה במבנה ובמהות שלהם ולכן הצרכים הביטוחיים שלהם שונים זה מזה, והדרך הטובה ביותר בה בעלי עסקים יכולים להגן על עצמם מפני תביעות משפטיות בגין פגיעה בגוף ו/או ציוד, הינה באמצעות ביטוח מבנה תעשייה המותאם לאופי הפעילות המתקיימת במבנה והצרכים הספציפיים של בעליו. ביטוח זה נעשה ע”י חברת ביטוח מקצועית המתמחה בתחום זה.

רון שירותי ביטוח בעל ידע וניסיון מקצועי רב שנים בתחום ביטוח מבני תעשייה. בפגישה במשרדנו, נפרוש בפניכם, בעלי העסקים הפועלים במבני תעשייה, את כל האופציות לרכישת ביטוח מבנה תעשייה מיטבי, ובו כל הפוליסות הנדרשות בהתאם לגודלו של המבנה, סוג הפעילות (העבודה) והיקפי ייצור, כמו גם מספר עובדים וסיכונים פוטנציאלים וזאת בנוסף להחרגות, אם תידרשנה, להתאמה מדויקת עבורכם. בנוסף חשוב להזכיר שרון שירותי ביטוח מציעה עוד פוליסות ביטוח עסקים. לכל שאלה ניתן ליצור קשר ונשמח לעמוד לרשותכם.