ביטוח עסקים

ביטוח עסקים

בישראל קיימים לא מעט בתי עסקים שרואים בהכנסת העסק מקור פרנסה עיקרי וחשוב ולעתים היחידי לכן ביטוח עסקים הוא ביטוח הכרחי. ביטוח עסקים מספק לבעל העסק, הגנה מפני מגוון של סיכונים, חלקם קשורים לעובדים של העסק וגם ללקוחותיו.

ביטוח עסקים מורכב משורה של כיסויים שמגנים על נזקים אפשריים לרכוש ולנכס הפיזי והבלתי מוחשי, אלו נזקים כאמור שיכולים להיגרם לאורך זמן ובמסגרת ההתנהלות העסקית והשוטפת. ניתן לבחור כיסוי כזה או אחר לעסק בהתאם לצרכי העסק, מה שלמעשה אומר שניתן לרכוש בנוסף ביטוח דירה מבנה ותכולה, ביטוח שמעניק כיסוי גם למבנה של המשרד, וגם לתכולה, ולנזקים שנגרמים בזמן שינוע ממקום למקום של חומרים וציוד ועוד.

ביטוח עסקים – מה הסוגים הקיימים בשוק?

מגוון הכיסויים האפשריים בעל עסק שמעוניין לרכוש פוליסת ביטוח עסקים רשאי ויכול לבחור מתוך שלל הפוליסות שקיימות. לדוגמה, ביטוח ‘מטריה’ למסגרת ביטוח זה יינתנו כיסויים לנזקים שנגרמו עקב שוד או פריצה, גניבה במשרד של העסק. או שמא נזק שנגרם מדליקה/שריפה/דליפה. ביטוח עסקים יכסה גם נזק שקשור בהעברה של סחורות ושל ציוד אלקטרוני, ויעניק שקט נפשי בכל מה שקשור ליחסים של עובד ומעביד, הכיסוי גם כולל נזקי גוף ותאונות שעלולות להיגרם בשל מכונות, ציוד מסוכן וכו’. פוליסת ביטוח עסקים תעניק לבעל העסק כיסוי תביעות שונות בישראל ובעולם, הן בגין נזק שנגרם לגוף והן בגין נזק שנגרם לרכוש. במידה והעסק עובד עם קבלנים ניתן ואף מומלץ לרכוש ביטוח עבודות קבלניות, שיסייע להיות מוגנים מול כל סיכון שמתלווה לפרויקט קבלני כלשהו.

ביטוח עסקים  – איך בוחרים את סוג הביטוח המתאים?

חברת ביטוח שיש לה ניסיון רב והיא מומחית בתחום של ביטוח עסקים היא חברה שתוכל לספק ייעוץ לכל בעלי עסקים שיהיו מעוניינים לבטח את התכולה של העסק המשרד, או כל מרכיב אחר. בזמן פגישה עם סוכן ביטוח יהיה אפשר לקבוע את סוג הביטוחים שכדאי לרכוש ומה דרוש באמת לעסק הספציפי. למשל המרכיבים של העסק שלכם, הפוליסה יכולה לכלול בתוכה את התכולה המלאה שיש בעסק, את המוצרים, הסחורה, רכוש ורכבים, רשימה עדכנית של כל העובדים ושל סיכונים אפשריים שיכולים להיגרם מגורם חיצוני או מגורמים שקשורים לעסק עצמו, תאונות עבודה תביעות של עובדים ועוד. ככל שתהיו ערוכים יותר טוב, ותכללו את כל התרחישים שעשויים לקרות במסגרת העסק, כך תוכלו לקבל את המידע המהימן ולא להחסיר דבר בעת רכישת הפוליסה.

ביטוח לעסקים

הקמת עסק בכל גודל וסוג שהוא כרוכה בתכנון של פרטים קטנים רבים שמתגבשים בסופו של דבר למוצר מוגמר – בית עסק שהוא כולו שלכם. החל משכירת מבנה מתאים לעסק, דרך התעסקות בניירת וביורוקרטיה ועד לתפעול היומי של עסק מכל סוג שהוא, עסקים הם עסק שדורש תכנון מוקפד. לצד זאת, חשוב לקחת בחשבון גם דברים לא צפויים שעלולים להתרחש ולהזיק לבית העסק.

ביטוח לעסקים – להיות מוכנים לכל צרה

אף בעל עסק לא רוצה לחשוב שיגיע יום והדברים יצאו משליטתו, אך למרבה הצער זה עלול לקרות. תכנון מוקפד אמנם עוזר להקים בית עסק, אך הוא לא תורם למניעת דברים שלא ניתן למנוע תמיד, כמו פריצות, הצפות, נזק לסחורה ועוד.

על מנת שניתן יהיה לתקן נזקים מכל סוג שהוא שנגרמים לעסק שלכם, חשוב שיהיה לכם לכל הפחות ביטוח מינימלי שיאפשר לכם לקבל כסף לתיקון ליקויים. אותם מקרי חירום שאנו לא רוצים לחשוב עליהם עלולים להפתיע אתכם ביום בהיר אחד, אך עם הביטוח המתאים לכם, תוכלו להיות שקטים שיש מי שידאג לכם בשעת צרה.

רכישת ביטוח מותאם אישית

הרכבה של ביטוח לעסקים כרוכה בבדיקה של אלמנטים רבים שמרכיבים את בית העסק שלכם, כמו סוג השירותים שהוא מעניק, כמות העובדים שבו, האופן בו הוא משנע סחורה, כמות הסחורה שבו ועוד. לאחר בדיקה מדוקדקת של הפרטים הללו ופרטים אחרים, ניתן יהיה להרכיב עבור העסק שלכם פוליסה מותאמת אישית שמתאימה בדיוק לצרכים שלכם ושל בית העסק שלכם.

בחירת חברת ביטוח לעסקים

בעת חיפוש של חברת ביטוח, חשוב שתחפשו חברה שתיתן לכם מענה מהיר על כל בעיה ושאלה, ולשם כך מומלץ לבחור בחברת ביטוח באזור מגוריכם, כמו חברת ביטוח בחיפה למשל.

בנוסף, יש לבחור בחברת ביטוח בעלת ניסיון עם התנהלות מול עסקים מסוגים שונים שתכיר את רזי החוק בנוגע לעסקים מסוג זה וגם תדע אילו סעיפים בדיוק הפוליסה שלכם צריכה לכלול.

שירות אישי הוא מאפיין חשוב נוסף בבחירה של חברת ביטוח מפני שפעמים רבות עסקים, ובייחוד עסקים קטנים, נבלעים כאשר הם עומדים מול חברת ביטוח גדולה. שירות וליווי אישי של סוכן ביטוח מנוסה תאפשר לכם לעשות את הבחירות הנכונות ביותר עבור בית העסק שלכם, תוביל לכך שתקבלו מענה מידי והכי חשוב – תוכלו לקבל את הכסף המגיע לכם כאשר עולה הצורך בכך.

בכל השירותים הללו ועוד רבים אחרים מתמחה חברת רון ביטוח המעניקה שירות וליווי אישי בחיפה והסביבה. בעזרת הגיבוי של החברה שלנו, תוכלו לקבל את הביטוח הטוב ביותר עבור בית העסק שלכם עם הכיסוי המתאים לכם ביותר והכי חשוב – הניסיון של עשרות השנים שיש לנו בחברה יספק לכם את השקט הנפשי שאתם זקוקים לו כדי לנהל עסק מוצלח.

קראו עוד על

כמה עולה ביטוח עסק קטן
ביטוח עסק מחיר
ביטוח עסק קטן