ביטוח צמ”ה

ביטוח צמ"ה

כל קבלן עבודות עפר יודע ומודע לעלויות ציוד הרמה/ הנפה והכלים הכבדים הנחשפים לסיכוני תפעול ופגיעות בשטח בזמן העבודה וגם כאשר המנועים דוממים. מדובר בציוד בעל רמת סיכון גבוהה מלכתחילה ולכן ביטוח צמ”ה הוא בדיוק מה שנדרש על מנת להגן על השקעה בציוד יקר שכזה. פוליסת צמ”ה היא מורכבת ורמות הסיכון הן גבוהות, ולכן הגורם המבטח שנבחר מחויב בניסיון, מיומנות וידע על הציוד, כמו גם על הסיכונים הכרוכים בהפעלתו.

ביטוח צמ”ה – אלו כלים כבדים מכסה הפוליסה?

פוליסת ביטוח צמ”ה נועדה לכיסוי כל הסיכונים מנזקי תאונה לכלים כבדים כמו דחפור, יעה אופני, יעה זחלי, בובקאט, מפלסת, מחפרון, מלגזה, מכבש, מכונת קידוח, מקרצפת אספלט, כלים חקלאיים, טרקטור, קטפות, משאבות ומערבלי בטון, כדור הריסה, מנופים, עגורנים, ציוד לסלילת כבישים ופיתוח תשתיות.

מטרת ביטוח צמ”ה הנה לכסות נזקים שעלולים להיגרם לכלים עקב נזקי טבע, תאונה או כל פגיעה אחרת, ובעזרת הפוליסה ניתן לחסוך בעלויות גבוהות של גרירה וטיפול בכלים ברגע האמת ובנוסף לכסות על מקרי גניבה ו/או גרימת נזק בכוונה תחילה (זאת כמובן באם ננקטו כל אמצעי הזהירות הנדרשים).

מה חשוב לבדוק כאשר רוכשים ביטוח צמ”ה?

כסף רב הושקע ברכישת הציוד ההנדסי, ולכן בחיפוש אחר ביטוח צמ”ה המתאים ביותר, מומלץ לבצע בדיקה מעמיקה על הגורם המבטח והאם יש לו היכרות וידע על מרכיבי הפוליסה וניסיון בהרכבתה.
ביטוח צמ”ה הוא תחום ייחודי הדורש ידע ומקצועיות לכן חשוב לעשות ביטוח אצל המנוסים והמומחים ביותר.

רון ארבל שירותי ביטוח הינה חברת ביטוח בעלת ידע מעמיק וניסיון בכל הנוגע לתחום הצמ”ה ובין לקוחותינו תוכלו למצוא יבואני כלים כבדים, קבלנים וחברות לעבודות עפר, חברות חקלאיות מפעלי תעשייה ועוד.

רון ארבל שירותי ביטוח מאמין ביחס אישי וליווי צמוד של הלקוח ויודע לתפור ולהתאים עבורו פוליסת ביטוח צמ”ה מדויקת וברמה מקצועית גבוהה מאד. מחלקת תביעות בחברת רון ארבל מחויבת לכל אחד מקהל לקוחותינו מתחילת התביעה ועד קבלת הפיצוי בחשבון הבנק המגיע בדרך המהירה והיעילה ביותר. ככל שתערכו טוב יותר, ותכללו את כל התרחישים שעשויים לקרות לצמ”ה שלכם, כך תוכלו לקבל את הייעוץ והמידע המהימן ביותר ולקבל כיסוי מקסימלי בעת רכישת הפוליסה.

אנו דואגים בראש ובראשונה לזכויות המבוטחים שלנו, ועושים את המיטב על מנת להחזיר אתכם לשגרת החיים במהירות האפשרית.
למידע נוסף על ביטוח צמ”ה, צרו קשר או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם ואף קודם לכן.