ביטוח קבלנים

ביטוח קבלנים

פוליסת ביטוח קבלנים נועדה להגן על הקבלנים בכל הקשור לציוד, רכוש ופרויקטים בכלל. הפוליסה מתאימה לקבלני בנייה גדולים וקטנים, תשתיות, הנדסה, שיפוצים קטנים או מסיבים ועוד וככזו, ניתנת (ואף מומלצת) להרחבה.

ביטוח קבלנים הוא אחד הביטוחים המורכבים שיש ולכן מומלץ להתייעץ עם הגורם המבטח המכיר את רזי הפוליסה שיוכל לתת למבוטח מענה מיטבי בכל הקשור להרחבות וכיסוי הפוליסה בהתאם לרמת הסיכון.

את פוליסות ביטוח קבלנים ניתן לרכוש נקודתית לכל פרויקט, או ככיסוי מלא ומקיף את כלל העבודות הקבלניות אשר נחלקות לשני תחומים עיקריים:

  • עבודות קבלניות: פוליסה המכסה פרויקטים בבנייה (בניינים, בתים, כבישים, מבנים  לתעשייה, מפעלים, חקלאות וכדומה)
  • עבודות בהקמה: פוליסה המכסה הקמת פסי ייצור למפעלים ותעשייה, נזקים למכונות ייצור, תקלות חשמל ועוד.

תחום הקבלנות כרוך בסכנות לגוף ולרכוש ולכן קבלן ו/או יזם המכבד את עצמו ואת המקצוע, צריך לדעת כי כל הפרויקט, העובדים, הציוד והכלים הנמצאים בו, הם באחריותו ועליו לדאוג לבריאותם וביטחונם בעבודה ועל מנת שיוכל לעבוד בנחת, ללא הפרעות ולחצים, מומלץ כי הפוליסה תקיף את כל הסיכונים הכרוכים בעבודה הקבלנית ללא פשרות ועיגולי פינות.

ביטוח קבלנים – מהם המרכיבים העיקריים?

  • נזק עצמי: נגרם לציוד ו/או רכוש באתר כמו גם נזק למבנים.
  • נזק לצד ג’: נגרם לאדם שאינו חלק מהפרויקט כמו פגיעה גופנית או נזק לרכוש.
  • נזק לעובדים: נגרם לעובדים באתר וכתוצאה נפגעו פיזית בגופם.

יש לתת את הדעת על החרגות שהפוליסה אינה מכסה ולבדוק האם נדרש עדכון/ שינוי כמו למשל, נזק מזג אוויר/ גנבות, השחתת רכוש ועוד.

בפגישה אישית במשרדנו, תקבלו את כל האינפורמציה הנדרשת בכל הקשור לביטוח קבלנים והרחבתו על כל הכיסויים האפשריים, להלן כמה דוגמאות לכיסויים אפשריים להרחבת הפוליסה:

  • רכוש וציוד באתר/בזמן שינוע מפרויקט לפרויקט/אחסון.
  • מבנים יבילים/קלים הקיימים באתר על תכולתם.
  • הליכים משפטיים.
  • צמ”ה.

רון שירותי ביטוח מעניק שירות ביטוחי אמין, מהיר ויעיל בכל הקשור לזכויות מבוטחיו וזאת באמצעות ניסיון רב שנים בתחום ביטוח הקבלנים. אנו בונים עבורכם את חבילת הביטוח המדויקת ביותר, הכוללת מיגון ביטוחי מלא וכל הכיסויים הדרושים לכם לבנייה בראש שקט.

אנו מאמינים ביחס אישי ומלווים אתכם באופן צמוד במשך כל תהליך התביעה והפעלת הפוליסה ועד לסגירת התיק ועושים את המיטב לדאוג ששגרת העבודה שלכם לא תופרע. חברת רון שירותי ביטוח מתמחה בפוליסות ביטוח שונות כגון ביטוח בריאות, ביטוח רכב, ביטוח דירה, ביטוח חיים, ביטוח עסקים ועוד ותשמח לעמוד לרשותכם ולספק כל מענה באופן המקצועי ביותר.