ביטוח תאונות אישיות

ביטוח תאונות אישיות

ישנם ביטוחים רבים עם פוליסות שונות המכסות פגישה ברכוש, תאונות, צד שלישי או במקרי מוות חס וחלילה. אך רק ביטוח תאונות אישיות מספק כיסוי מושלם 24/7 לאורך כל השנה. ומתאים לכל סיטואציה בחיינו ומקנה לנו תחושת ביטחון שבמקרה הצורך, אנו מכוסים ומקבלים פיצוי כספי עבור הנזק שנגרם.

מהו ביטוח תאונות אישיות?

לא תמיד אנו מודעים לרמת הפגיעות היומיות שלנו. אנו נפצעים ונחבלים בדרגות שונות בכל יום, או מכירים אדם אשר נפגע ואף נהרג בתאונה (דרכים/ בבית/ בעבודה/ פעילות גופניות/ חופשה). ביטוח תאונות אישיות נועד לכסות את המבוטח במקרים של פגיעה, פציעה, נכות, שברים, שריפה ואף מוות כתוצאה מתאונה המתרחשת בבית, בעבודה או בדרכים ובכביש וכמובן באירועים בלתי צפויים אחרים. ביטוח תאונות אישיות מקל מאד על משפחתו של המבוטח בתקופת ההחלמה/ הטיפול בכל הקשור להפעלת הפוליסה באופן מיידי ועד קבלת הפיצוי בחשבון הבנק.

למי מיועד ביטוח תאונות אישיות?

על מנת לענות על השאלה הזו, דמיינו את עצמכם פוסעים על המדרכה ברחוב בו אתם גרים ולרגע הסטתם את הראש, נתקלתם ומעדתם בצד המדרכה, כאב חד שחשתם בעמוד השדרה, היה הסימן לנזק שנגרם. תאונה כזו היא רק אחת מיני רבות והשגרתיות הקורות לכל אחד מאיתנו ובכל מקום, משמע, ביטוח תאונות אישיות מתאים ונחוץ לכולם ולטווח גילאים רחב וניתן להרחבה על פי צורך. עקב העובדה הפשוטה שהוא קשור קשר הדוק לחיי היומיום שלנו בכל מקום בו אנו נמצאים.

מה גובה הפיצוי בביטוח תאונות אישיות?

כל מקרה נבדק לגופו וטווח הפיצוי רחב ולכן גובה הפיצוי משתנה ממקרה למקרה.

כיצד תוכלו לדעת איזו פוליסה מתאימה לכם ביותר?

אצל רון ארבל שירותי ביטוח בע”מ – צוות המתמחה ברזי הפוליסה על כל הרחבותיה, אנו יודעים לשאול אתכם את השאלות המדויקות על מנת להרכיב לכם את הפוליסה המתאימה ביותר לסגנון החיים שלכם, שתכסה אתכם באופן מיטבי ובד בבד דואגים להפעלת הפוליסה במהירות האפשרית וזאת על מנת להקל גם על בני המשפחה בכל הקשור להוצאות הכלכליות הגדולות שנובעות מהפגיעה ונילוות לתקופות ההחלמה והשיקום.